Ixakideak

Egungo ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Itziar Aduriz Irakaslea itziar.aduriz[abildua|at]ub.edu 93-4034698 (UB) Argitalpenak Proiektuak
2 Rodrigo Agerri Irakaslea rodrigo.agerri[abildua|at]ehu.eus 943 015046 ragerri.github.io/ Argitalpenak Proiektuak
3 Eneko Agirre Irakaslea e.agirre[abildua|at]ehu.eus 943015019 ixa2.si.ehu.es/eneko Argitalpenak Proiektuak
4 Itziar Aldabe Ikertzailea itziar.aldabe[abildua|at]ehu.eus 943-015425 ixa2.si.ehu.es/ialdabe Argitalpenak Proiektuak
5 Izaskun Aldezabal Irakaslea izaskun.aldezabal[abildua|at]ehu.eus 943-017269 / 7194 (Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola) Argitalpenak Proiektuak
6 Iñaki Alegria Irakaslea i.alegria[abildua|at]ehu.eus 943-015076 Argitalpenak Proiektuak
7 Bittor Alkain Ikertzailea bittor.alkain@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
8 Jon Alkorta Irakaslea jon.alkorta[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta eraikina) // 945-014204 (Hezkuntza eta Kirol Fakultatea) Argitalpenak Proiektuak
9 Begoña Altuna Ikertzailea begona.altuna[abildua|at]ehu.eus 943-018933 Argitalpenak Proiektuak
10 Edgar Andrés Ikertzailea FPI edgar.andres.santamaria@gmail.com 946015321 Argitalpenak Proiektuak
11 Olatz Ansa Irakaslea olatz.ansa[abildua|at]ehu.eus 943-017230 (Bulegoa) / 943-015061(Informatika) Argitalpenak Proiektuak
12 Nora Aranberri Irakaslea nora.aranberri[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta) 946-017575 (Leioa) Argitalpenak Proiektuak
13 Maxux Aranzabe Irakaslea maxux.aranzabe[abildua|at]ehu.eus 943-018398 (Korta) 943-015176 (Kimika) Argitalpenak Proiektuak
14 Olatz Arregi Irakaslea olatz.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-015079 Argitalpenak Proiektuak
15 Xabier Arregi Irakaslea xabier.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-018052 Argitalpenak Proiektuak
16 Ekain Arrieta Ikertzailea FPI ekain.arrieta@ehu.eus 943-018398 (Korta eraikina) Argitalpenak Proiektuak
17 Jose Mari Arriola Irakaslea josemaria.arriola[abildua|at]ehu.eus 943-015428 Argitalpenak Proiektuak
18 Xabier Artola Irakaslea xabier.artola[abildua|at]ehu.eus (34) 943-015074 Argitalpenak Proiektuak
19 Unai Atutxa Ikertzailea FPI unai.atutxa@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
20 Aitziber Atutxa Irakaslea aitziber.atucha[abildua|at]ehu.eus 94-6014467 Argitalpenak Proiektuak
21 Gorka Azkune Ikertzailea gorka.azcune@ehu.eus 943 015024 gazkune.github.io Argitalpenak Proiektuak
22 Ander Barrena Ikertzailea ander.barrena[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
23 Kepa Bengoetxea Irakaslea kepa.bengoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014399 Argitalpenak Proiektuak
24 Alberto Blanco Ikertzailea FPI alberto.blanco@ehu.eus 946013239 Argitalpenak Proiektuak
25 Jon Ander Campos Ikertzailea FPI jonander.campos[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
26 Arantza Casillas Irakaslea arantza.casillas[abildua|at]ehu.eus 14-5321 Argitalpenak Proiektuak
27 Arantza Díaz de Ilarraza Irakaslea a.diazdeilarraza[abildua|at]ehu.eus 943-018150 Argitalpenak Proiektuak
28 Ainara Estarrona Ikertzailea ainara.estarrona[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
29 Izaskun Etxeberria Irakaslea izaskun.etxeberria[abildua|at]ehu.eus 943015099 Argitalpenak Proiektuak
30 Nerea Ezeiza Irakaslea n.ezeiza[abildua|at]ehu.eus 943-015042 / 943-018029 Argitalpenak Proiektuak
31 Aritz Farwell Ikertzailea asfarwell@gmail.com Argitalpenak Proiektuak
32 Kike Fernandez Teknikaria kike.fernandez[abildua|at]ehu.eus 943 015299 Argitalpenak Proiektuak
33 Joseba Fernandez de Landa Ikertzailea FPI joseba.fernandezdelanda@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
34 Nayla Belen García Ikertzailea nayla.garcia@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
35 Iker García Ikertzailea FPI iker.garciaf[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
36 Iakes Goenaga Ikertzailea iakes.goenaga[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
37 Josu Goikoetxea Irakaslea josu.goikoetxea[abildua|at]ehu.eus 943-015110 (Donostia) / 946-014463 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
38 Koldo Gojenola Irakaslea koldo.gojenola[abildua|at]ehu.eus 144401 (EHUtik) / 94-6014401 Argitalpenak Proiektuak
39 Itziar Gonzalez-Dios Irakaslea itziar.gonzalezd[abildua|at]ehu.eus 943-015110 // 14 4416 (Bilbo, astearte/ostiral) Argitalpenak Proiektuak
40 Uxoa Iñurrieta Ikertzailea usoa.inurrieta[abildua|at]ehu.eus 943-018060 (Informatika) / 943-017194 (Ingeniaritza) Argitalpenak Proiektuak
41 Mikel Iruskieta Irakaslea mikel.iruskieta[abildua|at]ehu.eus 94601-7569 ixa2.si.ehu.es/iruskieta/ Argitalpenak Proiektuak
42 Gorka Labaka Irakaslea gorka.labaka[abildua|at]ehu.eus 946-014486 (Bilbo) / 943-018307 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
43 Mikel Lersundi Irakaslea mikel.lersundi[abildua|at]ehu.eus 943017369 (Erizaintza) Argitalpenak Proiektuak
44 Oier Lopez de Lacalle Irakaslea oier.lopezdelacalle[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
45 Amaia Lorenzo Administrazio teknikaria amaia.lorenzo[abildua|at]ehu.eus +34 943 015172 Argitalpenak Proiektuak
46 Esther Miranda Teknikaria esther.miranda[abildua|at]ehu.eus 943-015131 Argitalpenak Proiektuak
47 Adrian Nuñez Ikertzailea adrian.nunez@ehu.eus 946-014359 Argitalpenak Proiektuak
48 Aitor Ormazabal Ikertzailea FPI aormazabal024@ikasle.ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
49 Maite Oronoz Irakaslea maite.oronoz[abildua|at]ehu.eus 943-015298 Argitalpenak Proiektuak
50 Arantxa Otegi Ikertzailea arantza.otegi[abildua|at]ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
51 Alicia Pérez Irakaslea alicia.perez[abildua|at]ehu.eus 946017432 Argitalpenak Proiektuak
52 Olatz Perez de Viñaspre Irakaslea olatz.perezdevinaspre[abildua|at]ehu.eus 943-015089 Argitalpenak Proiektuak
53 German Rigau Irakaslea german.rigau[abildua|at]ehu.eus 943-015151 adimen.si.ehu.es/~rigau Argitalpenak Proiektuak
54 Oscar Sainz Ikertzailea FPI oscar.sainz@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
55 Ander Salaberria Ikertzailea FPI ander.salaberria@ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
56 Kepa Sarasola Irakaslea kepa.sarasola[abildua|at]ehu.eus 943-018154 Argitalpenak Proiektuak
57 Ander Soraluze Irakaslea ander.soraluze[abildua|at]ehu.eus 943-017114 Argitalpenak Proiektuak
58 Aitor Soroa Irakaslea a.soroa[abildua|at]ehu.eus 943-015040 www.sc.ehu.es/ccwdisga/ Argitalpenak Proiektuak
59 Xabier Soto Ikertzailea FPI xabier.soto@ehu.eus 943-018397 Argitalpenak Proiektuak
60 Olia Toporkov Ikertzailea FPI olia.toporkov@ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
61 Owen Trigueros Ikertzailea FPI owen.trigueros@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
62 Suna Şeyma Uçar Ikertzailea FPI sunaseyma.ucar@ehu.eus 8849 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
63 Ruben Urizar Irakaslea ruben.urizar[abildua|at]ehu.eus 943 01 7009 (Bulegoa) / 943 01 8396 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
64 Maite Urra Ikertzailea maite.urra@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
65 Igone Zabala Irakaslea igone.zabala[abildua|at]ehu.eus 946-012699 Argitalpenak Proiektuak

Ikasleak praktiketan

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Jaione Bengoetxea Ikaslea jbengoetxea004@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
2 Urtzi Beorlegui Ikaslea beorleguiurtzi@gmail.com Argitalpenak
3 Iñigo Gabirondo Ikaslea igabirondo003@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
4 Elvira González Ikaslea egonzalez192@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
5 Iraitz Illarramendi Ikaslea iillarramendi002@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
6 Naiara Maneiro Ikaslea naiaramaneiro07@gmail.com Argitalpenak
7 Emma Manna Ikaslea emmamanna00@gmail.com Argitalpenak
8 Ariane Mendez Ikaslea arianemendez98@gmail.com Argitalpenak
9 Iñigo Pikabea Ikaslea ipikabeaehu@gmail.com Argitalpenak
10 Ander San Juan Ikaslea asanjuesc@gmail.com Argitalpenak
11 Kerman SanJuan Ikaslea kermansanjuanmalax@gmail.com Argitalpenak
12 Amaia Solaun Ikaslea asolaun005@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
13 Celia Natividad Soler Ikaslea csoler003@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
14 Eneko Suarez Ikaslea esuarez009@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
15 Jon Vadillo Ikaslea jvadillo009@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
16 Iker Valdervira Ikaslea ikervaldevira@gmail.com Argitalpenak