Ixakideak

Egungo ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Itziar Aduriz Irakaslea itziar.aduriz[abildua|at]ub.edu 93-4034698 (UB) Argitalpenak Proiektuak
2 Rodrigo Agerri Irakaslea rodrigo.agerri[abildua|at]ehu.eus 943 015046 ragerri.github.io/ Argitalpenak Proiektuak
3 Eneko Agirre Irakaslea e.agirre[abildua|at]ehu.eus 943015019 ixa2.si.ehu.es/eneko Argitalpenak Proiektuak
4 Itziar Aldabe Ikertzailea itziar.aldabe[abildua|at]ehu.eus 943-015425 ixa2.si.ehu.es/ialdabe Argitalpenak Proiektuak
5 Izaskun Aldezabal Irakaslea izaskun.aldezabal[abildua|at]ehu.eus 943-017194 (Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola) Argitalpenak Proiektuak
6 Iñaki Alegria Irakaslea i.alegria[abildua|at]ehu.eus 943-015076 Argitalpenak Proiektuak
7 Bittor Alkain Ikertzailea bittor.alkain@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
8 Jon Alkorta Irakaslea jon.alkorta[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta eraikina) // 945-014204 (Hezkuntza eta Kirol Fakultatea) Argitalpenak Proiektuak
9 Iñigo Alonso Ikertzailea FPI ialonso134@ikasle.ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
10 Begoña Altuna Ikertzailea begona.altuna[abildua|at]ehu.eus 943-018933 Argitalpenak Proiektuak
11 Edgar Andrés Ikertzailea FPI edgar.andres@ehu.eus 946015321 Argitalpenak Proiektuak
12 Olatz Ansa Irakaslea olatz.ansa[abildua|at]ehu.eus 943-017230 (Bulegoa) / 943-015061(Informatika) Argitalpenak Proiektuak
13 Nora Aranberri Irakaslea nora.aranberri[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta) 945-014012 (Gasteiz) Argitalpenak Proiektuak
14 Maxux Aranzabe Irakaslea maxux.aranzabe[abildua|at]ehu.eus 943-018398 (Korta) 943-015176 (Kimika) Argitalpenak Proiektuak
15 Xabier Arregi Irakaslea xabier.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-018052 Argitalpenak Proiektuak
16 Olatz Arregi Irakaslea olatz.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-015079 Argitalpenak Proiektuak
17 Ekain Arrieta Ikertzailea FPI ekain.arrieta@ehu.eus 943-018398 (Korta eraikina) Argitalpenak Proiektuak
18 Jose Mari Arriola Irakaslea josemaria.arriola[abildua|at]ehu.eus 943-015428 Argitalpenak Proiektuak
19 Xabier Artola Irakaslea xabier.artola[abildua|at]ehu.eus (34) 943-015074 Argitalpenak Proiektuak
20 Aitziber Atutxa Irakaslea aitziber.atucha[abildua|at]ehu.eus 94-6014467 Argitalpenak Proiektuak
21 Unai Atutxa Ikertzailea FPI unai.atutxa@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
22 Gorka Azkune Ikertzailea gorka.azcune@ehu.eus 943 015024 gazkune.github.io Argitalpenak Proiektuak
23 Ander Barrena Ikertzailea ander.barrena[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
24 Kepa Bengoetxea Irakaslea kepa.bengoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014399 Argitalpenak Proiektuak
25 Alberto Blanco Ikertzailea FPI alberto.blanco@ehu.eus 946013239 Argitalpenak Proiektuak
26 Jon Ander Campos Ikertzailea FPI jonander.campos[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
27 Arantza Casillas Irakaslea arantza.casillas[abildua|at]ehu.eus 14-5321 Argitalpenak Proiektuak
28 Arantza Díaz de Ilarraza Irakaslea a.diazdeilarraza[abildua|at]ehu.eus 943-018150 Argitalpenak Proiektuak
29 Ainara Estarrona Ikertzailea ainara.estarrona[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
30 Izaskun Etxeberria Irakaslea izaskun.etxeberria[abildua|at]ehu.eus 943015099 Argitalpenak Proiektuak
31 Nerea Ezeiza Irakaslea n.ezeiza[abildua|at]ehu.eus 943-015042 / 943-018029 Argitalpenak Proiektuak
32 Aritz Farwell Ikertzailea aritz.farwell@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
33 Kike Fernandez Teknikaria kike.fernandez[abildua|at]ehu.eus 943 015299 Argitalpenak Proiektuak
34 Joseba Fernandez de Landa Ikertzailea FPI joseba.fernandezdelanda@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
35 Iker García Ikertzailea FPI iker.garciaf[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
36 Nayla Belen García-Escribano Ikertzailea nayla.garcia@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
37 Iakes Goenaga Ikertzailea iakes.goenaga[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
38 Josu Goikoetxea Irakaslea josu.goikoetxea[abildua|at]ehu.eus 943-015110 (Donostia) / 946-014463 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
39 Koldo Gojenola Irakaslea koldo.gojenola[abildua|at]ehu.eus 144401 (EHUtik) / 94-6014401 Argitalpenak Proiektuak
40 Itziar Gonzalez-Dios Irakaslea itziar.gonzalezd[abildua|at]ehu.eus 943-015110 // 14 4416 (Bilbo, astearte/ostiral) Argitalpenak Proiektuak
41 Uxoa Iñurrieta Ikertzailea usoa.inurrieta[abildua|at]ehu.eus 943-018060 (Informatika) / 943-017194 (Ingeniaritza) Argitalpenak Proiektuak
42 Mikel Iruskieta Irakaslea mikel.iruskieta[abildua|at]ehu.eus 94601-7569 ixa2.si.ehu.es/iruskieta/ Argitalpenak Proiektuak
43 Gorka Labaka Irakaslea gorka.labaka[abildua|at]ehu.eus 946-014486 (Bilbo) / 943-018307 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
44 Mikel Lersundi Irakaslea mikel.lersundi[abildua|at]ehu.eus 943017369 (Erizaintza) Argitalpenak Proiektuak
45 Oier Lopez de Lacalle Irakaslea oier.lopezdelacalle[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
46 Amaia Lorenzo Administrazio teknikaria amaia.lorenzo[abildua|at]ehu.eus +34 943 015172 Argitalpenak Proiektuak
47 Esther Miranda Teknikaria esther.miranda[abildua|at]ehu.eus 943-015131 Argitalpenak Proiektuak
48 Adrian Nuñez Ikertzailea adrian.nunez@ehu.eus 946-014359 Argitalpenak Proiektuak
49 Aitor Ormazabal Ikertzailea FPI aitor.ormazabal@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
50 Maite Oronoz Irakaslea maite.oronoz[abildua|at]ehu.eus 943-015298 Argitalpenak Proiektuak
51 Arantxa Otegi Ikertzailea arantza.otegi[abildua|at]ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
52 Alicia Pérez Irakaslea alicia.perez[abildua|at]ehu.eus 946017432 Argitalpenak Proiektuak
53 Olatz Perez de Viñaspre Irakaslea olatz.perezdevinaspre[abildua|at]ehu.eus 943-015089 Argitalpenak Proiektuak
54 German Rigau Irakaslea german.rigau[abildua|at]ehu.eus 943-015151 adimen.si.ehu.es/~rigau Argitalpenak Proiektuak
55 Oscar Sainz Ikertzailea FPI oscar.sainz@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
56 Ander Salaberria Ikertzailea FPI ander.salaberria@ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
57 Kepa Sarasola Irakaslea kepa.sarasola[abildua|at]ehu.eus 943-018154 Argitalpenak Proiektuak
58 Ander Soraluze Irakaslea ander.soraluze[abildua|at]ehu.eus 943-017114 Argitalpenak Proiektuak
59 Aitor Soroa Irakaslea a.soroa[abildua|at]ehu.eus 943-015040 www.sc.ehu.es/ccwdisga/ Argitalpenak Proiektuak
60 Xabier Soto Ikertzailea FPI xabier.soto@ehu.eus 943-018397 Argitalpenak Proiektuak
61 Olia Toporkov Ikertzailea FPI olia.toporkov@ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
62 Owen Trigueros Ikertzailea FPI owen.trigueros@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
63 Suna Şeyma Uçar Ikertzailea FPI sunaseyma.ucar@ehu.eus 8849 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
64 Ruben Urizar Irakaslea ruben.urizar[abildua|at]ehu.eus 943 01 7009 (Bulegoa) / 943 01 8396 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
65 Maite Urra Ikertzailea maite.urra@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
66 Igone Zabala Irakaslea igone.zabala[abildua|at]ehu.eus 946-012699 Argitalpenak Proiektuak

Ikasleak praktiketan

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Jaione Bengoetxea Ikaslea jbengoetxea004@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
2 Urtzi Beorlegui Ikaslea ubeorlegui001@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
3 Iñigo Gabirondo Ikaslea igabirondo003@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
4 Elvira González Ikaslea egonzalez192@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
5 Iker Gutierrez Ikaslea ikergutierrez@opendeusto.es Argitalpenak
6 Iraitz Illarramendi Ikaslea iillarramendi002@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
7 Naiara Maneiro Ikaslea nmaneiro001@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
8 Emma Manna Ikaslea emanna001@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
9 Ariane Mendez Ikaslea amendez026@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
10 Iñigo Pikabea Ikaslea ipikabea003@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
11 Marc Sanchez Ikaslea msanchez102@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
12 Kerman SanJuan Ikaslea ksanjuan001@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
13 Amaia Solaun Ikaslea asolaun005@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
14 Celia Natividad Soler Ikaslea csoler003@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
15 Eneko Suarez Ikaslea esuarez009@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
16 Jon Vadillo Ikaslea jvadillo009@ikasle.ehu.eus Argitalpenak
17 Iker Valdervira Ikaslea ivaldelvira001@ikasle.ehu.eus Argitalpenak