Ixakideak

Egungo ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
1 Itziar Aduriz Irakaslea itziar.aduriz[abildua|at]ub.edu 93-4034698 (UB) Argitalpenak Proiektuak
2 Rodrigo Agerri Irakaslea rodrigo.agerri[abildua|at]ehu.eus 943 015046 ragerri.github.io/ Argitalpenak Proiektuak
3 Eneko Agirre Irakaslea e.agirre[abildua|at]ehu.eus 943015019 ixa2.si.ehu.es/eneko Argitalpenak Proiektuak
4 Itziar Aldabe Ikertzailea itziar.aldabe[abildua|at]ehu.eus 943-015425 ixa2.si.ehu.es/ialdabe Argitalpenak Proiektuak
5 Izaskun Aldezabal Irakaslea izaskun.aldezabal[abildua|at]ehu.eus 943-017194 (Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola) Argitalpenak Proiektuak
6 Bittor Alkain Ikertzailea bittor.alkain@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
7 Jon Alkorta Irakaslea jon.alkorta[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta eraikina) // 945-014204 (Hezkuntza eta Kirol Fakultatea) Argitalpenak Proiektuak
8 Iñigo Alonso Ikertzailea FPI inigoborja.alonso@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
9 Begoña Altuna Ikertzailea begona.altuna[abildua|at]ehu.eus 943-018933 Argitalpenak Proiektuak
10 Edgar Andrés Ikertzailea FPI edgar.andres@ehu.eus 946015321 Argitalpenak Proiektuak
11 Olatz Ansa Irakaslea olatz.ansa[abildua|at]ehu.eus 943-017230 (Bulegoa) / 943-015061(Informatika) Argitalpenak Proiektuak
12 Nora Aranberri Irakaslea nora.aranberri[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta) 945-014012 (Gasteiz) Argitalpenak Proiektuak
13 Maxux Aranzabe Irakaslea maxux.aranzabe[abildua|at]ehu.eus 943 01 5176 (Kimika F.) Argitalpenak Proiektuak
14 Olatz Arregi Irakaslea olatz.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-015079 Argitalpenak Proiektuak
15 Xabier Arregi Irakaslea xabier.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-018052 Argitalpenak Proiektuak
16 Ekain Arrieta Ikertzailea FPI ekain.arrieta@ehu.eus 943-018398 (Korta eraikina) Argitalpenak Proiektuak
17 Jose Mari Arriola Irakaslea josemaria.arriola[abildua|at]ehu.eus 943-015428 Argitalpenak Proiektuak
18 Aitziber Atutxa Irakaslea aitziber.atucha[abildua|at]ehu.eus 94-6014467 Argitalpenak Proiektuak
19 Unai Atutxa Irakaslea unai.atutxa@ehu.eus 946 01 4651 Argitalpenak Proiektuak
20 Gorka Azkune Irakaslea gorka.azcune@ehu.eus 943 015024 gazkune.github.io Argitalpenak Proiektuak
21 Ekhi Azurmendi Ikertzailea ekhi.azurmendi@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
22 Jeremy Barnes Irakaslea jeremy.barnes@ehu.eus 943 015072 jerbarnes.github.io Argitalpenak Proiektuak
23 Ander Barrena Irakaslea ander.barrena[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
24 Jaione Bengoetxea Ikertzailea jaione.bengoetxea@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
25 Kepa Bengoetxea Irakaslea kepa.bengoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014399 orcid.org/0000-0002-0289-6897 Argitalpenak Proiektuak
26 Blanca Calvo Ikertzailea FPI blanca.calvo@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
27 Arantza Casillas Irakaslea arantza.casillas[abildua|at]ehu.eus 14-5321 Argitalpenak Proiektuak
28 Iker De la Iglesia Ikertzailea iker.delaiglesia@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
29 Nayla Escribano Ikertzailea FPI nayla.escribano@ehu.eus 8933 Argitalpenak Proiektuak
30 Ainara Estarrona Ikertzailea ainara.estarrona[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
31 Julen Etxaniz Ikertzailea FPI julen.etxaniz@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
32 Izaskun Etxeberria Irakaslea izaskun.etxeberria[abildua|at]ehu.eus 943015099 Argitalpenak Proiektuak
33 Nerea Ezeiza Irakaslea n.ezeiza[abildua|at]ehu.eus 943-015042 / 943-018029 Argitalpenak Proiektuak
34 Aritz Farwell Ikertzailea aritz.farwell@ehu.eus 943 01 5683 Argitalpenak Proiektuak
35 Kike Fernandez Teknikaria kike.fernandez[abildua|at]ehu.eus 943 015299 Argitalpenak Proiektuak
36 Joseba Fernandez de Landa Ikertzailea FPI joseba.fernandezdelanda@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
37 Ane García Ikertzailea ane.garciad@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
38 Iker García Ikertzailea FPI iker.garciaf[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
39 Xabier Goenaga Teknikaria xabier.goenaga[abildua|at]ehu.eus 8837 Argitalpenak Proiektuak
40 Iakes Goenaga Ikertzailea iakes.goenaga[abildua|at]ehu.eus 943018933 Argitalpenak Proiektuak
41 Josu Goikoetxea Irakaslea josu.goikoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014471 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
42 Koldo Gojenola Irakaslea koldo.gojenola[abildua|at]ehu.eus 144401 (EHUtik) / 94-6014401 Argitalpenak Proiektuak
43 Itziar Gonzalez-Dios Irakaslea itziar.gonzalezd[abildua|at]ehu.eus 943-015110 // 14 4416 (Bilbo, astearte/ostiral) Argitalpenak Proiektuak
44 Maite Heredia Ikertzailea maite.heredia@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
45 Ismael Hidalgo Administrazio teknikaria ismael.hidalgo@ehu.eus 5114 Argitalpenak Proiektuak
46 Mikel Iruskieta Irakaslea mikel.iruskieta[abildua|at]ehu.eus 94601-7569 ixa2.si.ehu.es/iruskieta/ Argitalpenak Proiektuak
47 Gorka Labaka Irakaslea gorka.labaka[abildua|at]ehu.eus 946-014486 (Bilbo) / 943-018307 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
48 Xabier Larrayoz Ikertzailea xabier.larrayoz@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
49 Nuria Lebeña Ikertzailea FPI nuria.lebena@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
50 Mikel Lersundi Irakaslea mikel.lersundi[abildua|at]ehu.eus 943017369 (Erizaintza) Argitalpenak Proiektuak
51 Iñigo López Irakaslea inigo.lopez[abildua|at]ehu.eus 943-018043 www.inigolopezgazpio.net Argitalpenak Proiektuak
52 Oier López de Lacalle Irakaslea oier.lopezdelacalle[abildua|at]ehu.eus 943-018060 https://oierldl.github.io/ Argitalpenak Proiektuak
53 Amaia Lorenzo Administrazio teknikaria amaia.lorenzo[abildua|at]ehu.eus +34 943 015172 Argitalpenak Proiektuak
54 Imanol Miranda Ikertzailea imanol.miranda@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
55 Esther Miranda Teknikaria esther.miranda[abildua|at]ehu.eus 943-015131 Argitalpenak Proiektuak
56 Adrian Nuñez Irakaslea adrian.nunez@ehu.eus 946-014359 Argitalpenak Proiektuak
57 Paula Ontalvilla Ikertzailea paula.ontalvilla@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
58 Aitor Ormazabal Ikertzailea FPI aitor.ormazabal@ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
59 Maite Oronoz Irakaslea maite.oronoz[abildua|at]ehu.eus 943-015298 Argitalpenak Proiektuak
60 Naiara Perez Ikertzailea naiara.perez@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
61 Alicia Pérez Irakaslea alicia.perez[abildua|at]ehu.eus 946017432 Argitalpenak Proiektuak
62 Olatz Perez de Viñaspre Irakaslea olatz.perezdevinaspre[abildua|at]ehu.eus 943-015089 Argitalpenak Proiektuak
63 German Rigau Irakaslea german.rigau[abildua|at]ehu.eus 943-015151 adimen.si.ehu.es/~rigau Argitalpenak Proiektuak
64 Oscar Sainz Ikertzailea FPI oscar.sainz@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
65 Ander Salaberria Ikertzailea FPI ander.salaberria[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
66 Elisa Sanchez Ikertzailea FPI elisa.sanchez@ehu.eus 943018060 Argitalpenak Proiektuak
67 Ander Soraluze Irakaslea ander.soraluze[abildua|at]ehu.eus 943-017114 Argitalpenak Proiektuak
68 Aitor Soroa Irakaslea a.soroa[abildua|at]ehu.eus 943-015040 ixa2.si.ehu.es/asoroa/ Argitalpenak Proiektuak
69 Xabier Soto Ikertzailea xabier.soto@ehu.eus 943-018397 Argitalpenak Proiektuak
70 Benjamin Suter Ikertzailea FPI benjaminstefan.suter@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
71 Olia Toporkov Ikertzailea FPI olia.toporkov@ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
72 Suna Şeyma Uçar Ikertzailea FPI sunaseyma.ucar@ehu.eus 8849 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
73 Ruben Urizar Irakaslea ruben.urizar[abildua|at]ehu.eus 943 01 7009 (Bulegoa) / 943 01 8396 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
74 Ane Varela Ikertzailea ane.varela@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
75 Gabriel Vázquez Ikertzailea gabrielrafael.vazquez@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
76 Anar Yeginbergen Ikertzailea FPI anar.yeginbergenova@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
77 Aimar Zabala Ikertzailea aimar.zabala@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
78 Igone Zabala Irakaslea igone.zabala[abildua|at]ehu.eus 946-012699 Argitalpenak Proiektuak
79 Irune Zubiaga Ikertzailea irune.zubiaga@ehu.eus 8711 / 8712 Argitalpenak Proiektuak
80 Mikel Zubillaga Ikertzailea mikel.zubillaga@ehu.eus Argitalpenak Proiektuak

Ohorezko ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Webgunea
1 Iñaki Alegria Irakaslea i.alegria[abildua|at]ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
2 Xabier Artola Irakaslea xabier.artola[abildua|at]ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
3 Arantza Díaz de Ilarraza Irakaslea a.diazdeilarraza[abildua|at]ehu.eus Argitalpenak Proiektuak
4 Kepa Sarasola Irakaslea kepa.sarasola[abildua|at]ehu.eus Argitalpenak Proiektuak